Çınar Ağacı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Çınar Ağacı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 01.02.2023 yılında Özel Genç Gülenyüzler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden devir alınarak Bursa’da eğitime devam eden bir kurumdur. Milli Eğitim Bakanlığının onayı ile açılmış bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezidir. Kendi alanlarında çalışmış uzman kadromuz ile eğitim hayatımıza devam ediyoruz.

Çalışmalarımızda birey-aile ve eğitimci işbirliğini esas alıyoruz. Bireylerin yetenek ve özelliklerini önemseyerek hazırlanan bireysel eğitim planları doğrultusunda çalışıyoruz. Ekip çalışması ile bireyleri destekliyor ve bireylerin eğitim süreçlerine destek oluyoruz.

Neden Biz?

0 +
Öğrenci
0 +
Yıl Tecrübe
0 %
Memnuniyet
0 +
Bölgeye Hizmet

Vizyonumuz

Eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla sunmak, uluslararası kabul görmüş testlerle öğrenci gelişimini takip ederek, hizmetimizi dünya standartlarında yürütmek ve ülkemizde örnek gösterilen bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Öğrencilerimizin kişisel potansiyelini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan bir eğitim-öğretim ortamı sunarak ‘Kendi kendine yeterli birey’ haline gelebilmesini sağlamak. Ailesi ve çevresiyle sağlıklı uyum sağlayabilmelerini, üretici ve mutlu bir vatandaş olarak yetişmelerini, iş ve meslek alanlarına hazırlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

İletişim

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
HEMEN ARA